REFERENCJE

Moi klienci o mnie, zapraszam do lektury:

Alicję spotkałam, gdy zaczęłam tracić sens własnych kompetencji i wyobrażeń dotyczących zawodowej przyszłości. Przyznam się, że nie bardzo wierzyłam w obietnice osiągnięcia zakładanych sobie celów i to na podstawie wyłącznie własnego potencjału. A jednak!!!!
Potrzebowałam na nowo zadać sobie pytanie, kim jestem i co chcę robić zostać przy marzeniach, zaczynać od nowa a może jednak zostać przy starym i być wciąż nieszczęśliwa. Sama nie dawałam rady.
Więc przyszedł ten dzień kiedy poznałyśmy się i to był strzał w dychę bo rozmowy z Alicją naprowadziły mnie na odpowiedni tor, umocniły moje mocne strony, dały odwagę. Okazało się, że drzemią we mnie pokłady wiedzy, pomysłów i taktyk o których wcześniej nie miałam pojęcia! Wystarczyło kilka wspólnych rozmów bym zrozumiała co jest dla mnie najważniejsze i zbudowała sobie solidny i realny plan dotarcia do celu.
Dzięki Alicji odkryłam na nowo siebie a moje życie nabrało barw. Alicja, jak nikt inny, potrafi w nieinwazyjny sposób dotrzeć do wnętrza człowieka i wydobyć z niego to, co do tej pory było ukryte. Jej obiektywne spojrzenie na mnie i moje problemy oraz cele pozwoliło i mnie spojrzeć na to z perspektywy drugiego człowieka.
Alicja jest ekspertem w swojej dziedzinie, a Jej efekty świadczą same za siebie. Jej sposób bycia, prowadzenia dyskusji i nawet samego mówienia bardzo pozytywnie wpłynęły na cały przebieg współpracy, który stał się w pewien sposób przygodą, w której uczestniczyłam. Kiedyś bałam się, dziś wiem, że całkiem niepotrzebnie !!!!!
Zaczęłam wierzyć w swoje kompetencje, odważniej aplikować na wymarzone stanowiska i stał się cud 08.07.2016 r. dzień moich urodzin zaowocowało to znalezieniem wymarzonej pracy !!!!!!!
DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA
Agnieszka K.

Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem rekomenduję Alicje Berezowską-Ożóg jako świetnego trenera rozwoju osobistego, który swoim przykładem udowadnia, że to co robi z taką pasją naprawdę działa. Podczas spotkania otrzymałam od niej konkretne wskazówki oraz wytyczne dotyczące spraw, które omawiałyśmy, dzięki czemu wiem już nad czym powinnam pracować. Z jej strony otrzymałam wsparcie i zrozumienie, które pozwoliły mi spojrzeć na siebie jej oczami. Dostrzegła we mnie to,co najlepsze i starała się właśnie na te cechy ukierunkować moje myślenie, co pomogło w rozpoczęciu pracy nad słabszymi stronami. Alicja w trakcie spotkań nie komentuje, nie krytykuje, nie stawia gotowych odpowiedzi, ani nie wyręcza nas w braniu odpowiedzialności za swoje życie. Raczej podpowiada, ukierunkowuje, radzi mierzyć się ze swoimi słabościami. Z początku taki brak gotowych rozwiązań wydał mi się zbyt trudy, ale w konsekwencji okazało się to znakomitym rozwiązaniem, gdyż tylko my sami możemy sobie poradzić ze swoimi problemami. Jako  trener Alicja stale poszerzana swoją wiedzę. Refleksje i wnioski z własnych życiowych doświadczeń sprawiają, że jest wiarygodną i przekonywującą w swojej roli. Jeśli komukolwiek miałabym doradzić kogoś, kto potrafi dzięki swojemu dużemu zaangażowaniu, empatii oraz doświadczeniu, uruchomić pozytywny proces przemiany wewnętrznej, to bez wahania poleciłabym właśnie Alicję.  Justyna

Spotkałam się z Alicją ponieważ zastanawiałam się czy nie zmienić swojej dotychczasowej pracy. Miałam chwilowe załamanie, czułam się przytłoczona obowiązkami i uważałam, że szefowie nie doceniają mojego wysiłku wkładanego w realizację zadań. Podczas sesji Alicja pomogła mi zrozumieć, że wykonywana przeze mnie praca jest ważna, mam odpowiednie kwalifikacje i muszę tylko uwierzyć w siebie, a mogę osiągnąć znacznie więcej. Dzięki odpowiednio zadawanym pytaniom, zdałam sobie sprawę, że na chwilę obecną chciałabym zostać w swojej dotychczasowej pracy i spróbować porozmawiać z szefami o podwyżce.  Alicja starannie przygotowała mnie na tą rozmowę. Chciałabym wystawić Alicji pozytywne referencje, ponieważ pomogła mi zrozumieć w jakim kierunku zawodowym dalej chcę podążać. Ponadto udało mi się wynegocjować satysfakcjonującą podwyżkę Myślę, że spotkanie przyniosło mi wiele dobrego. Z chęcią spotkałabym się z Alicję na kolejne sesje poruszające inne tematy. Klaudia

Współpraca z  Alicją zakończyła się sukcesem. Przed naszym pierwszym spotkaniem aktywnie poszukiwałem pracy. Na podstawie mojego CV potencjalnie pracodawcy chętnie mnie zapraszali na rozmowy kwalifikacyjne, niestety po przebytych rozmowach, żadna z firm nie zatrudniała mnie. Podczas spotkania z Alicją dowiedziałem się, jak sobie mogę pomóc i polepszyć jakość rozmów kwalifikacyjnych. Dostałem wskazówki jakie zmiany mogę wprowadzić do CV by było bardziej czytelne dla pracodawcy. Dowiedziałem się co mogę robić źle. Pomocne okazało się też zadanie, w którym miałem nagrać na kamerze próbną rozmowę. Dzięki temu po oglądnięciu i odsłuchaniu rozmowy sam zauważałem swoje błędy które mogłem poprawić. Sama rozmowa z Alicją  dała mi więcej pewności siebie, dostrzegłem, że problem nie leży we mnie jako człowieku, dzięki czemu zyskałem więcej nadziei na poszukiwania pracy. Dużą zaletą odnośnie CV okazało się zamienienie wypisanych obowiązków jakie miałem w danej firmie na podanie konkretnych osiągnięć, sukcesów na poprzednich stanowiskach. Wszystkie te wskazówki przyczyniły się do tego, że już na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym, jakie odbyło się po rozmowie z  Alicją, osiągnąłem swój cel i zdobyłem pracę w nowo powstałej firmie. Zostałem zatrudniony na stanowisku zgodnym z moim wykształceniem oraz doświadczaniem. Marcin

Praca z Alicją to prawdziwa przyjemność. Profesjonalna, słowna, umiejąca podpowiedzieć czy doradzić. Pokazała mi jak uwypuklić cenne talenty czy umiejętności i w taki sposób, ze sama z miejsca się kupiłam:) Serdeczna, ciepła, ale konkretna, szczera i bezpośrednia. Kilka drobnych wskazóweki zupełnie inaczej spojrzałam na swoje cv i swoje umiejętności. Pomogła mi zobaczyć i uświadomić sobie jak przedstawiać siebie w sposób by docenili to inni, ale też przede wszystkim ja. Ola