Witaj! Miło mi Cię poznać.

 

Nazywam się Alicja i z pasji jestem konsultantem ds.HR, trenerem rozwoju osobistego, coachem oraz projektantem kariery.

Uwielbiam maksymę Walta Disneya – „Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Jestem żywym dowodem na jej prawdziwość i siłę oddziaływania.

Jako trener oraz coach pragnę być świadkiem Twojej przemiany, o której marzyłeś, a na którą być może (JESZCZE!) nie masz odwagi się zdecydować lub coś Cię przed nią powstrzymuje. Największą satysfakcją i radością będzie dla mnie obserwowanie Twoich kroków, poczynań i postępów, towarzyszenie Ci podczas wspólnych szkoleń i sesji motywacyjnych w Twoich zmaganiach o spełnienie osobistych celów i marzeń. Najwyższą nagrodą będzie dla mnie satysfakcja z tego, że uwierzysz, że wszystko zależy od Ciebie, że masz realny wybór, że odważysz się na pozytywną zmianę. Nie mogę się już doczekać osobistego spotkania z Tobą.

Alicja Berezowska-Ożóg - Expert HR, manager, coach, projektant kariery, trener biznesu.

Alicja Berezowska-Ożóg - Expert HR, manager, coach, projektant kariery, trener biznesu.

Droga życiowa i zawodowa, którą przebyłam do tej pory była bardzo zróżnicowana, pełna sukcesów i wzlotów, czasem trudna
i wyczerpująca, jednak na pewno ciekawa. Przez 10 lat przeszłam wszystkie szczeble pracy w projektach, od szeregowego pracownika, po managera zarządzającego dużym zespołem.

To właśnie w pracy nad projektami zauważyłam wiele błędów, które popełniamy i które wpływają na całe nasze życie i możliwości odniesienia w nim sukcesu. Bardzo zainteresowały mnie wówczas twórcze sposoby na rozwiązywanie pojawiających się problemów tego typu, takie jak:

  • dążenie do osiągnięcia satysfakcji z wykonywanej pracy (przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, do rozmowy o pracę, przygotowanie do rozmowy o podwyżkę),

  • odkrywanie i uświadamianie sobie wartości prawdziwej pasji – czy ja ją mam?,

  • sposoby skutecznego radzenia sobie ze stresem,

  • pokonywanie obaw przed zmianami,

  • rozwiązywanie problemów w zarządzaniu czasem,

  • przeciwdziałanie niskiemu poczuciu wartości, ciągłemu zastanawianiu się jak odbiorą mnie inni,

  • walka z własnymi słabościami,

  • rozpoznawanie oraz zmiana swoich złych przekonań i nawyków,

  • rozpoznawanie i ustalanie własnych wartości, celów i marzeń oraz poszukiwanie dróg do ich realizacji.

Zgłębiając powyższe zagadnienia znalazłam narzędzia, dzięki którym osiągnęłam równowagę i satysfakcję z życia. Dzięki temu zostałam także konsultantem ds.HR, trenerem rozwoju osobistego i coachem.

Nauczyłam się również przekraczania swoich możliwości, jednocześnie zyskując nawyk ciągłego doskonalenia się i niezmiennego, niewyczerpanego poszerzania horyzontów. Cały czas się rozwijam, cały czas poszukuję... Uczę się i samodoskonalę…

Ty możesz też!

Nieważne czy właśnie osiągnąłeś pełnoletniość czy już od wielu lat jesteś na emeryturze i wydaje Ci się, że w Twoim życiu już nic ciekawego się nie wydarzy. Uwierz – na dobrą zmianę i podjęcie dobrych decyzji NIGDY nie jest za późno.

Spotykając zawodowo i prywatnie setki ludzi, w różnym wieku, z różnych środowisk i o różnym statusie społecznym, o różnych charakterach i temperamentach, dogłębnie i szczegółowo poznałam ich wewnętrzne blokady, problemy i bolączki. Zobaczyłam jak niewiele czasami im potrzeba, żeby osiągnęli sukces i pełnię swoich możliwości. Zrozumiałam, że czasem potrzeba jedynie spojrzenia z dystansu czy zadania sobie właściwych pytań i pokuszenia się o szczere odpowiedzi na nie.

Zadać właściwe pytania, sprowokować Cię do działania, zainspirować Cię do pozytywnej życiowej zmiany – to właśnie rola coacha i trenera rozwoju osobistego. To właśnie moja rola.

Dziękuję, że poświęciłeś mi swój czas.

Do zobaczenia!

Alicja Berezowska-Ożóg

Odważ się żyć - warsztaty, indywidualne sesje, przygotowanie do rozmowy o podwyżkę lub rozmowy kwalifikacyjnej, Zaprojektuj/Skoryguj CV. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, do rozmowy o pracę, przygotowanie do rozmowy o podwyżkę.